O nás

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek! Jsme velmi rádi, že jste zavítali k nám, na e-shop Harmoline společnosti Green Farm Laboratories. Pokud hledáte řešení potíží s nadváhou, jste na správném místě. Víme, že změna životosprávy nutná pro snížení a dlouhodobé udržení nízké váhy je velmi těžká. Dá se při ní udělat mnoho chyb a skoro nikdo touto cestou neprojde, aniž by se občas nedostal do slepé uličky.

Proto jsme tady my, lidé, kteří řeší otázky kolem nadváhy, investují ohromné úsilí do nastudování seriózních a aktuálních vědeckých studií o účincích doplňků stravy, pohybu a jídla na hubnutí. Jsme ti, kteří ověřují výsledky těchto vědeckých studií, a následně navrhují optimální složení přípravků pro hubnutí každému na míru.

Zcela zodpovědně můžeme prohlásit, že zázračnou pilulku na hubnutí vědci zatím neobjevili. Pokud chcete zhubnout, je třeba nejspíše narovnat jídelníček nebo přidat pohyb. Doplňky mohou pomoci, ale nejsou všelékem.

O Harmoline

Produkty značky Harmoline jsou určeny všem těm, kdo touží shodit nadbytečné kilogramy. Víme, že spokojenost s vlastím vzhledem je důležitá pro celkovou životní rovnováhu, osobní i profesní život.

Nejnovější výzkumy poukazují na častější výskyt některých onemocnění u lidí s nadváhou. Jedná se zejména o kardiovaskulární onemocnění, cukrovku nebo některé druhy rakoviny. Usilovat o zbavení se nadváhy má smysl už jenom ze zdravotních důvodů.

Jedinečnou výhodou produktů Harmoline je to, že přináší individuální řešení. Jiné účinné látky potřebuje sportovec, který touží po vyrýsovaných svalech, a jiné zaberou u ženy s dlouhodobou nadváhou zapříčiněnou nevyváženým jídelníčkem s přemírou uhlohydrátů (zejména pečivo, brambory, těstoviny a podobně).

Suroviny a výroba

Do našich produktů vybíráme pouze suroviny nejvyšší kvality z ověřených zdrojů, které jsou certifikované nebo přímo patentované pro své výjimečné vlastnosti a formu zpracování. Pro dodávky materiálů využíváme služeb renomovaných dodavatelů převážně ze spojeného království a dalších. Rozdíl v kvalitě surovin chápeme jako zcela klíčový ve finálním účinku toho kterého výrobku.

Výroba produktů probíhá podle evropských norem, naše výrobní kapacity jsou státem kontrolované a disponují státem požadovanou certifikací. Samozřejmostí je kontrola jakosti surovin a výstupní kontrola.

Kvalita výrobků

Je odvozena od kvality surovin a zpracování. Kvalita je pro nás prioritu. Proto také nepoužíváme konzervační látky, barviva nebo jinak chemicky upravované pomocné materiály všude tam, kde je to možné. Snažíme se, aby naše výrobky byly 100% přírodní. Složení účinných látek vychází z aktuálních zdravotních tvrzení a výzkumu.

Životní prostředí

Naše suroviny, výrobní postupy a obaly výrobků jsou navrženy tak, aby byly ekologicky šetrné. Volíme obaly s menším množství obalového materiálu, tím volíme více ekologickou i méně finančně náročnou cestu, která šetří přírodu i peněženky zákazníků.

Přejeme vám hodně úspěchů na cestě za zdravím a štíhlou linií.

Tým Green Farm Laboratories